Mestská časť Stálych zamestnancov

Executive Search

Ak chceš mať tých najlepších odborníkov vo svojom tíme, radi ťa s nimi zoznámime. Okrem headhuntingu a aktívnej sieti profesionálov, ktorí sa nachádzajú v našej TalentBase®, zabezpečujeme aj celý priebeh výberových konaní. Organizujeme pohovory vedené kvalifikovanými konzultantmi, assessment centrá a selektujeme najvhodnejších uchádzačov. Priebežne pritom komunikujeme s klientom, dolaďujeme požiadavky na kandidátov a zohľadňujeme vaše pripomienky. Nevyberáme len vhodného kandidáta na prácu, ale overujeme aj jeho predchádzajúce skúsenosti a potenciál pre váš tím.

 

Vyhľadávanie a výber

Nemáme rozsiahle skúsenosti len v oblasti náboru a výberu. Naši konzultanti sú úzko špecifikovaní  aj v rôznych odvetviach priemyslu, aby sme lepšie pochopili predmet vášho podnikania. Na základe týchto zručností tak dokážeme zabezpečiť výberové konanie na voľné pracovné miesta vo vašej spoločnosti.  Disponujeme bohatými skúsenosťami, miliónom životopisov v databáze, a čo je najdôležitejšie, sme zanietení pre ľudské zdroje.

Pretože máme skúsenosti s dočasným pridelením stovky či tisícky zamestnancov, Lugera ako zamestnávateľ najvyššej kvality ti ponúka prilákať na tvoju stranu množstvo kvalitných zamestnancov. Taký vynikajúci obraz na trhu práce ti pomôže v budúcnosti prilákať ľudí rýchlejšie a za nižšiu cenu.


Hromadný nábor

Zamerať sa súčasne na čísla, ako aj na kvalitu vo veľmi krátkom čase, môže byť presne to, čo tvoj podnik potrebuje, keď sa objaví dopyt po novej pracovnej sile. Naše skúsenosti a bohaté zdroje nám umožňujú nájsť pre tvoju spoločnosť nových ľudí a to v priebehu niekoľkých dní. Nechaj to všetko na nás!A1 Payrolling v Holandsku Agentúra práca v polnohospodárstve Polnohospodárske práce Amsterdam Asscher "Predpokladat Odhad" Vysielanie kariéra CNC operátor CNV Zazmluvnovanie Cezhranicné vysielanie "Cezhranicné zamestnávanie zamestnávanie v zahranicí" zarábat Zarábat peniaze v Holandsku agentúra východnej Európy pracovná agentúra Executive search Fairproduce Flexibilné zamestnávanie FNV Pristahovalci v Holandsku Gerard Koolen Dobré ráno Dobré ráno Najlepšie platené brigády letná brigáda Holandsko HR spolocnost v Holandsku HR spolocnost v Rumunsku HR spolocnost na Slovensku HR Rumunsko ludské zdroje Hladám si prácu Hladám si prácu v Holandsku Hladám pracovníkov Hladám zamestnancov Hladám ludí Chcem pracovat v Holandsku Cudzinci v Holansku Práca v Holandsku Práca v Holandsku Práca v Holandsku KPMG Lugera má najlepšiu povest strojárstvo Mechanik minimálna pláca minimálna mzda NEN 4400-2 Otto externé spracovanie mzdy pracovná agentúra Personálny lízing umiestnenie Polsko Polská agentúra Rumunsko Rumunská agentúra Zamestnanci rumuskej agenúty SBA Vyhladávanie a výber Vysielanie Slovenská agentúra Slovensko SNA Zber jahôd leto práca pocas leta technické ponuky práce Docasná práca Docasné pridelenie Docasné zamestnávanie Agentúry docasného zamestnávania Docasná práca Najlepšie pracovné agentúry Najlepšie personálne agentúry rumunsko Najlepšia agentúra docasného pridelenia Holandsko Zber rajcín Zber paradajok tulipány Zvárac Pekné ubytovanie pre docasne pridelených zamestnancov Dobre platené brigády WML mzdy pracovné agentúry Práca v polnohospodárstve a v záhradníctve Pracuj v Holandsku Pracuj v Holandsku servis práce práca v zahranicí pracovné prázdniny Práca v strojárstve