O nás

 • Pôvod

Lugera (LUboš, GErard, RAsťo) má nefalšovaný holandský základ, so slovenskou predponou i príponou. Lugeru si veľmi skoro osvojil takmer milión ľudí. Lugera bojujúc o moc s Googlom, dokázala i napriek jeho sile zabezpečiť, že  slovo “Lugera” sa stalo veľmi často vyhľadávaným pojmom.

Pozrite si najnovšie údaje:

 • Lugerák – najšťastnejší obyvateľ Lugera - The People Republic (pre viac informácií pozri možnosť „Víza“ nižšie). Lugeráka spoznáte podľa reči plnej pozitívnych výrazov.
 • Luggy – rozkošný lev s kvetom fuksie je základom sily, zábavy a kreativity.

 

 • História

Historické pramene ducha ÁNO boli objavené v Holandsku, kde v začiatkoch 90. rokov vynašli novú formu podnikania. Prvá manifestácia pozitívneho prístupu sa konala v roku 1996 v Trenčíne, kde statočný Holanďan – Gerard a dvaja bojovníci Ľuboš a Rasťo urobili prvé kroky a položili tak základný kameň novej forme podnikania. Netypická zmes zábavy a podnikania prudko zasiahla 8 krajín v strednej a východnej Európe: Arménsko, Českú republiku, Chorvátsko, Poľsko, Rumunsko, Holandsko a Ukrajinu…všetky boli pokorené neodolateľným novým prístupom..

 • Poloha

Klíma: Horúco po celý rok! Ideálne počasie na podnikanie s úsmevom!

Povrch je plný prírodných rezervácií s najvyšším stupňom ochrany. V našej republike nájdete:

 • Hory entuziazmu
 • Rieky vášne
 • Údolia múdrosti
 • Jazerá oddanosti

 

 • Administratívne divízie

Lugera - The People Republic je rozdelená na štáty Arménsko – Chorvátsko – Česko – Holandsko – Poľsko – Rumunsko – Slovensko – Ukrajina.

Každý štát je reprezentovaný premiérom, ktorý koordinuje interné a externé vzťahy. Skontaktujte sa s konzulátmi Lugera – The People Republic. Nájdete nás v  Trenčín, Košice, Bratislava

 • Zahraničné vzťahy

Vážime si dlhodobé partnerstvo a robíme všetko pre to, aby sme vytvorili príjemné obchodné prostredie. Či ste zo strednej alebo východnej Európy, kontaktuje nás! Pre nás to nikde nie je ďaleko. K našim cieľom, okrem iného, patrí aj posilnenie vzťahov s krajinami Blízkeho východu a Spojenými štátmi americkými, a to najmä prostredníctvom našich jedinečných projektov. V neposlednom rade sa usilujeme o neustále rozširovanie a zväčšovanie našej pôsobnosti. Budujeme obchodný svet neuveriteľných možností, kde podnikanie nepozná hranice, len samé nové príležitosti!

 • Ekonomika

Doprava: Naša infraštruktúra je vhodná pre rôzne typy servisov a všetky kariérne ponuky. Kráčaj s nami v našich Mestách služieb, na každej ceste a ulici …vo všetkých úžasných krajoch.

Veda a technika: Nábor zamestnancov, Executive search, HeadHunting, Hromadný nábor, Outsourcing, Dočasné pridelenie zamestnancov, Payroll, Mzdové štandardy, Assessment, Outsourcing ľudských zdrojov, Znižovanie & Preraďovanie zamestnancov, TalentBase®

Outsourcingové softvérové riešenia: Lotus Notes, TalentBase®, HUMAN (Payroll SW), Charisma

Ekonomické fakty a štatistiky: Slovenská Lugera je lídrom v green field a brown field projektoch, s viac ako 3000 zamestnancami. Disponuje takmer 300 000 kandidátmi, ktorí sú  registrovaní v TalentBase a môže sa popýšiť číslom viac ako 3000 obsadených pozícií v priebehu jedného roka. Sme taktiež súčasťou outplacementových programov s takmer 500 účastníkmi. Naša registrovaná dočasná pracovná sila mala najvyšší medziročný nárast – viac ako 125%.

 • Demografia

Obyvateľstvo: Viac dám ako pánov

Úradný jazyk: Lugerština

Nárečia: slovenské, rusínske, maďarské

Najväčšie komunity: anglická, arménska, česká, holandská, francúzska, nemecká, talianska, poľská, rakúska, čínska a japonská.

 • Kultúra

Vzdelanie: Individuálne tréningy, interné alebo externé školenia

Veda a technika: Nábor zamestnancov, Executive search, HeadHunting, Hromadný nábor, Outsourcing, Dočasné pridelenie zamestnancov, Payroll, Salary Benchmarking, Assessment, Outsourcing ľudských zdrojov, Znižovanie & Preraďovanie zamestnancov, TalentBase®

Outsourcingové softvérové riešenia: Lotus Notes, TalentBase®, HUMAN (Payroll SW), Charisma

Umenie a tradície: flexibilita, ústretovosť, usilovnosť, priateľskosť, komunikatívnosť, profesionalita, praktickosť, precíznosť, ambicióznosť, kreativita, cieľavedomosť, loajalita, rozmanitosť, podpora a proaktívnosť . . . okrem iného poskytujeme aj vysokú kvalitu a pracovitosť.

Kuchyňa: Čerstvú zmes vynikajúcich služieb servírujeme s eleganciou a presne podľa vašej chuti. Všetko pripravujeme zo surovín najvyššej kvality! 

 • Visa

Viacnásobné vstupy udeľujeme na dlho, dlhšie - v podstate na celý život. Žiadatelia o občianstvo sú vítaní!

 • Referencie

Na požiadanie radi poskytneme referencie od našich klientov. Prosím, pre viac informácií klikni na www.lugera.sk/sk/referencie.


 A1 Payrolling v Holandsku Agentúra práca v polnohospodárstve Polnohospodárske práce Amsterdam Asscher "Predpokladat Odhad" Vysielanie kariéra CNC operátor CNV Zazmluvnovanie Cezhranicné vysielanie "Cezhranicné zamestnávanie zamestnávanie v zahranicí" zarábat Zarábat peniaze v Holandsku agentúra východnej Európy pracovná agentúra Executive search Fairproduce Flexibilné zamestnávanie FNV Pristahovalci v Holandsku Gerard Koolen Dobré ráno Dobré ráno Najlepšie platené brigády letná brigáda Holandsko HR spolocnost v Holandsku HR spolocnost v Rumunsku HR spolocnost na Slovensku HR Rumunsko ludské zdroje Hladám si prácu Hladám si prácu v Holandsku Hladám pracovníkov Hladám zamestnancov Hladám ludí Chcem pracovat v Holandsku Cudzinci v Holansku Práca v Holandsku Práca v Holandsku Práca v Holandsku KPMG Lugera má najlepšiu povest strojárstvo Mechanik minimálna pláca minimálna mzda NEN 4400-2 Otto externé spracovanie mzdy pracovná agentúra Personálny lízing umiestnenie Polsko Polská agentúra Rumunsko Rumunská agentúra Zamestnanci rumuskej agenúty SBA Vyhladávanie a výber Vysielanie Slovenská agentúra Slovensko SNA Zber jahôd leto práca pocas leta technické ponuky práce Docasná práca Docasné pridelenie Docasné zamestnávanie Agentúry docasného zamestnávania Docasná práca Najlepšie pracovné agentúry Najlepšie personálne agentúry rumunsko Najlepšia agentúra docasného pridelenia Holandsko Zber rajcín Zber paradajok tulipány Zvárac Pekné ubytovanie pre docasne pridelených zamestnancov Dobre platené brigády WML mzdy pracovné agentúry Práca v polnohospodárstve a v záhradníctve Pracuj v Holandsku Pracuj v Holandsku servis práce práca v zahranicí pracovné prázdniny Práca v strojárstve